Новини, Спільнота

Spotify скаржиться, що Apple витісняє сервіс з ринку стрімінга

13 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple забирає 30% від покупки всіх додатків в App Store, крім власних. Spotify сподівається домогтися чесної конкуренції на ринку музичного стрімінга через Єврокомісію, говорить гендиректор компанії.

Засновник і генеральний директор Spotify Деніеа Ек заявив, що правила магазину додатків американської компанії обмежують вибір користувачів і не дають розвиватися сервісам. На думку Ека, Apple навмисно ставить в невигідне становище розробників, контролюючи поширення їх додатків.

«Apple управляє платформою, яка для понад мільярд людей у всьому світі є воротами в інтернет. Компанія одночасно виступає власником App Store і конкурентом таких сервісів, як Spotify. У теорії це нормально, але Apple користується своєю несправедливою перевагою на кожному кроці », – говорить засновник шведської компанії.

Зокрема Ек повідомляє про те, що Apple бере з розробників сервісів 30% суми при покупках в App Store. В результаті ціни на сервіс Spotify ростуть, стаючи вище цін на стрімінг-сервіс американської компанії Apple Music.

Скарга шведської компанії стала першою подібною скаргою на App Store, яка була подана офіційно в ЄС. Spotify намагалася вирішити проблему безпосередньо з Apple, але нічого не вийшло. Офіційний представник Єврокомісії повідомив, що скарга отримана і проходить зараз стандартну процедуру оцінки.

У 2018 році американці витратили рекордні $9,8 млрд на музику, повідомляв Inc . Причому доходи від музичного стрімінга склали 75% з цієї суми – $7,4 млрд. Основним драйвером зростання стали сервіси Spotify, Apple і Amazon.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu