Країна, Новини

Приват24 запустив продаж електронних квитків на транспорт Києва

14 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Як повідомляє сайт AIN, у Києві почали продавати електронні квитки в кіосках і «Приват24».

Київська влада поступово вдосконалюють систему єдиного електронного квитка. На цьому тижні в Т-кіосках нарешті почали продавати транспортні карти Kyiv Smart Card, є одним із способів оплати проїзду в громадському транспорті столиці (метрополітен, фунікулер, міська електричка, трамваї, тролейбуси і автобуси).

До цього моменту транспортні карти Kyiv Smart Card продавалися тільки на декількох станціях метро. Завдяки відкриттю додаткових точок бажаючим буде простіше і легше купити карту Kyiv Smart Card. Щоб користувачам було легше зорієнтуватися автори проекту відзначили розташування точок продажу на картах Google Maps. Повідомляється, що всі вони вже працюють.

Електронний квиток офлайн

Київська влада почала продаж єдиного електронного квитка Kyiv Smart Card в кіосках і опублікували карту, де вже можна його купити: на карті відзначені найближчі до кіосків будівлі.

Такі ж карти продаються на кількох станціях метро столиці, в тому числі, «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Театральна», «Арсенальна», «Академмістечко» та інших, їх можна поповнювати в особистому кабінеті киянина, в терміналах типу iBox, EasyPay.

Електронний квиток онлайн

Також продажі єдиного електронного квитка почалися в додатку «Приват24» для Android. Щоб купити квиток в цьому додатку, потрібно зайти в меню «Транспорт», вибрати іконку «Київ» і купити квиток (разовий або проїзний). Після покупки на екрані з’явиться електронний квиток з QR-кодом, який потрібно відсканувати або на спецоборудовании, встановленому в наземному транспорті, або на нових турнікетах у метро.

Система єдиного електронного квитка працює так. Картка Kyiv Smart Card є ключем доступу до облікового запису в цю систему. Куплена карта прив’язується до особистого кабінету користувача. Коли він її поповнює або купує поїздки, може використовувати Kyiv Smart Card у всіх видах громадського транспорту, де встановлені валідатори для зчитування таких карток.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu