Новини

Розробники створили гру-симулятор життя веб-підприємця

15 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

У симуляторі користувачі зможуть розробляти сайти, наймати співробітників і шукати клієнтів. Творці сподіваються завдяки грі залучити в свою професію як можна більше людей.

Гра Web Tycoon моделює процес створення, запуску та розвитку веб-проектів, а також ринок веб-технологій в цілому. Творцями гри стала команда, яка розробила в 2005 році конструктор сайтів uCoz, а в 2015 році – uKit, платформу створення сайтів для бізнесу.

«Ми прагнули до того, щоб це був саме симулятор життя інтернет-підприємця», – розповідає один із засновників гри Євген Курт. Web Tycoon викличе ностальгію у людей, які давно працюють в веб-розробці, і зацікавить новачків, які пов’язані з цією сферою, сподіваються творці.

У Web Tycoon гравцям належить змагатися один з одним за найефективнішу економічну модель і максимальну відвідуваність сайту. Користувачі будуть вирішувати різні завдання – від браку ресурсів до розміщення реклами та відстеження її ефективності.

Симулятор відтворює реальний механізм функціонування сайтів. Наприклад, якість програмування впливає на пропускну здатність сайту, а нав’язлива реклама провокує відтік відвідувачів. Крім цього, гра дає можливість геймерам боротися за ресурси, організовувати DDoS-атаки і зламувати чужі сайти.

Web Tycoon – безкоштовна розрахована на багато користувачів економічна стратегія. Гра доступна як в браузерній версії, так і у вигляді додатків для iOS і Android.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu