Бізнес, Стартапи

OneWeb залучив $ 1,25 млрд на масове створення супутників для покриття всієї планети інтернетом

18 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Американський супутниковий оператор OneWeb залучив $ 1,25 млрд на масове створення супутників. Про це йдеться на сторінці компанії в Twitter.

Серед інвесторів раунду – SoftBank, Qualcomm, уряд Руанди і мексиканська група компаній Grupo Salinas.

OneWeb залучив $ 1,25 млрд на масове створення супутників для покриття всієї планети інтернетом - startups, businessOneWeb залучив $ 1,25 млрд на масове створення супутників для покриття всієї планети інтернетом - startups, business

Залучені кошти зроблять запуск широкосмугового інтернету в 2021 році «неминучим», зазначає OneWeb. Всього за час роботи компанія залучила понад $3,4 млрд.

Мета компанії – створити глобальну Інтернет-систему, яка дає змогу швидко зв’язок з людьми у віддалених місцях, де подібного неможливо досягти за допомогою оптоволоконних кабелів.

Ряд проектів має схожі прагнення, в тому числі SpaceX Ілона Маска, Telesat і LeoSat. Однак OneWeb збирається стати найбільшою і першої в світі дійсно глобальною мережею комунікації.

Компанія масово виробляє супутники вартістю менше 1 млн дол. кожен. Велика частина нового фінансування піде на створення супутникової фабрики у Флориді. Підприємство повинно буде створювати два супутника в день, що вважається неймовірно швидким темпом для галузі, в якій компанії звикли виробляти таку кількість систем в квартал.

За розміром супутники OneWeb можна порівняти з пральними машинами, в той час як моделі, які зазвичай використовуються для роботи такого типу, досягають розмірів автомобіля. Також апарати компанії летять ближче до Землі – на 1,2 км, ніж існуючі системи, які зазвичай знаходяться на відстані більше 32 км.

Однак в комунікаційній та аерокосмічній галузях, як і раніше скептично ставляться до проекту. Як зазначає Bloomberg, історично подібні ініціативи погано закінчувалися для інвесторів, так що всім нинішнім представникам галузі доведеться довести, що їх технології відмінно працюють. Крім того, ракетній промисловості необхідно буде різко збільшити кількість запусків на рік, щоб задовольнити попит супутникових компаній.

Проект OneWeb передбачає створення орбітального угрупування з приблизно 900 супутників, яке до 2027 року повинна забезпечити всіх жителів планети високошвидкісним доступом в інтернет.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu