Криптовалюти, Новини

Visa створить підрозділ по роботі з криптовалютою

18 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Платіжна система Visa створить відділ по роботі з криптовалютою. Компанія опублікувала вакансію керівника криптовалютного напрямку на сайті smartrecruiters.com.

В вакансії сказано, що керівник Visa Crypto Team повинен розбиратись в технології загальнодоступних блокчейнів (permissionless blockchain), знати експертів на ринку криптовалюти і фінансових технологій і розуміти, як працюють існуючі платіжні системи. Знання криптографії як перевага, йдеться в повідомленні Visa.

Здобувач також повинен пред’явити від чотирьох до семи років релевантного позиції досвіду, з яких як мінімум три роки – в сфері управління продуктами в Фінтех або роздрібних платежах.

Успішний кандидат буде розробляти стратегію Visa на ринку криптовалюти, вивчати передові технології і проекти з відкритим вихідним кодом і створювати нові продукти для Visa.

У 2018 році генеральний директор Visa Альфред Келлі висловлювався про криптовалюту з обережністю. Він говорив, що компанії потрібно спочатку зрозуміти, чи стануть криптовалюти не просто товаром, а платіжним засобом.

До цього фінансовий директор Visa Васант Прахбу називав криптовалюту «міхуром для недосвідчених інвесторів».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu