Інвестиції, Новини, Стартапи

Український сервіс відеострімінгу Restream залучив $50 млн

28 Серпня, 2020

Сервіс Restream, створений у Вінниці і інкорпорований в Остіні, США, залучив $50 млн в ході раунду А.

Раунд на $50 млн

Новий раунд на $50 млн Restream залучив від ряду інвесторів, на чолі з фондами Sapphire Ventures and Insight Partners. Керуючий партнер Sapphire Ventures, Пол Левін і керуючий партнер Insight Partners, Тедді Варди, увійшли в борд директорів Restream.

Минулий раунд в $4,5 млн Restream залучили в 2018 році від фондів Silverton Partners, Liquid2 і Anorak Ventures (керівник Грег Касл – один з перших інвесторів Oculus), а також від Джеймса Армстронга (один з перших інвесторів PayPal).

Що робить Restream

Продукт Restream дозволяє стрімеру одночасно транслювати своє відео на 30 платформах зі списку інтеграцій компанії, таких як Twitch, Youtube, Periscope, Facebook і інші. Відео можливо транслювати одразу в кілька різних груп на одній платформі. Можна навіть забирати відео по RTMP посиланню і по стрімінг ключу Restream транслювати на взагалі будь-якому сервері. Додатковий функціонал Restream, що поліпшує взаємодію стрімерів з їх аудиторіями на самих платформах, є наскрізним чатом і наскрізною аналітикою

Олександр Худа і Андрій Суржінскій заснували Restream в січні 2015 року.

Restream в цифрах

З січня 2020 року в компанії відзвітували про 300% -не зростання місячних переглядів стрімерів, що користуються Restream. У липні 2020 вони склали 750 млн. Всього у сервісу 2 мільйони стрімерів, що створюють в середньому 8 млн стрімів в місяць.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu