Новини, Стартапи

Cтартап Dorian підняв $2 млн на інтерактивній історії, як в «Чорному дзеркалі»

20 Березня, 2019

Стартап з Сан-Франциско з українською співзасновницею під назвою Dorian залучив $ 2 млн на розвиток свого мобільного додатку для інтерактивних історій. Творці програми надихалися інтерактивними історіями на кшталт недавнього продовження «Чорного дзеркала», фільму під назвою «Брандашмиг», де глядачі можуть впливати на розвиток сюжету. Про це повідомляє VentureBeat.

Творці програми надихалися інтерактивними історіями на кшталт недавнього продовження “Чорного дзеркала”, фільму під назвою “Бузогриз”, де глядачі можуть впливати на розвиток сюжету.

Інвесторами виступив March Capital Partners – фонд, сфокусований на геймдеві, лондонський London Venture Partners (LVP) і інші. Залучені кошти підуть на розробку програми, орієнтованого, перш за все, на мілленіалів та жіночу аудиторію покоління Z (діти, що народилися після 2000 року).

“Dorian заснували жінки на керівних ролях, що допомагає нам створювати історії, які відрізняються різноманітними автентичними жіночими рольовими моделями, що є рідкістю в інтерактивних розвагах, особливо в іграх” – каже СЕО проекту Юля Палатовська, – “Коли ми звертаємося до гравців, то боїмося, що молоді жінки втомилися від історій в стилі Попелюшки, які все ще домінують в контенті для жінок. Dorian дасть гравцям можливість контролювати сюжет і спілкуватися з людьми зі схожими поглядами”.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu