Бізнес, Новини

Google запропонує власникам Android вибрати браузер конкурентів – після штрафу ЄС

20 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google почне пропонувати власникам пристроїв на Android в Європі скористатися браузерами конкурентів. Таке рішення компанія прийняла після антимонопольного штрафу Єврокомісії, йдеться в блозі Google.

Старший віце-президент Google з глобальних питань Кент Уокер написав, що тепер власникам Android «буде простіше вибрати браузер, який не належить Google».

Google запропонує власникам Android вибрати браузер конкурентів - після штрафу ЄС - news, businessGoogle запропонує власникам Android вибрати браузер конкурентів - після штрафу ЄС - news, business

«Ми постараємося зробити так, щоб користувачі Android знали про широкий вибір браузерів і пошукових систем. Зокрема, ми опитаємо як існуючих користувачів, так і покупців нових пристроїв на Android в Європі, які браузери і пошукові системи вони хочуть використовувати », – написав він.

Кент підкреслив, що Google ніколи прямо не обмежував користувачів Android в скачуванні браузерів і пошукових додатків конкурентів.

Google вирішив повідомляти користувачів про продукти конкурентів після штрафу Єврокомісії. У липні 2018 року регулятор оштрафував компанію на рекордні $5 млрд за попередню власного пошукового додатка на смартфонах на Android.

Схожа ситуація сталася з Microsoft в 2010 році. Після того, як браузер Opera поскаржився на компанію в Єврокомісію, Microsoft став встановлювати 12 браузерів в Windows, а не тільки Internet Explorer.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu