Поради

Помилка № 1, яку здійснюють більшість підприємців

20 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо ви хочете щось створити, ви повинні співпрацювати з тими, хто може прискорити цей процес.

Більшість підприємців або ті, хто хочуть стати підприємцями, дуже зайняті. На порядку денному у них мільйон справ. Вони переповнені і перевантажені роботою.

Але тим не менш, у них є нові проекти, які їм потрібно завершити, і цілі, які вони повинні досягти.

Однак, створюючи нову мету, багато підприємців зазвичай ставлять неправильні питання.

Більшість підприємців намагаються зробити все самостійно. Вони починають з питання: «Як мені це зробити?», але набагато кращим буде запитання: «Хто може зробити це для мене?»

Інший варіант цього питання – той, який ми дізнались від Скотта Моррісона, який спеціалізується на стратегії розвитку бізнесу. Він запитує: «З ким я можу співпрацювати, щоб швидше і простіше донести цей проект до більшої кількості людей?»

Співпраця – це не те, чого нас вчать в школі. Але це найрозумніший підхід до бізнесу і життя. Вибір того, з ким ви будете співпрацювати має більше наслідків, ніж те, що ви робите або як ви це робите. Якщо ви хочете щось створити, ви повинні співпрацювати з іншими, хто може істотно прискорити або швидко контролювати процес.

Наприклад, був комерційний проект Super Bowl, проведений пивною компанією Bud Light та Game of Thrones, серією HBO. Він сприяв їхній співпраці і зробив набагато більш пам’ятну, вражаючу і, ймовірно, більш прибуткову рекламу, яку деякі називали одним з найбільших і найсміливіших рекламних оголошень, які коли-небудь були створені.

Вони об’єднались між собою, щоб створити щось зовсім інше, і змогли використати аудиторію, ідеї та ресурси один одного. У статті з «Wall Street Journal» говориться, що це оголошення є центральним елементом рекламного ролика вартістю 20 мільйонів доларів, який Game of Thrones робить для просування свого фінального сезону.

За словами Моррісона, багато компаній, в яких він є радником, бояться цієї форми партнерства. Цікавим прикладом є Tesla, яка змогла створити блискучі нововведення в автомобілях, але замість того, щоб розвинути партнерство для розповсюдження своїх інновацій, намагається зробити це все самотужки.

Тесла може досягти успіху. Але це могло б статись в тисячі разів швидше, якби Ілон більше думав про те «Хто», а не «Як».

А Ви використовуєте партнерські відносини?

Чи Ви все ще намагаєтеся зробити все самостійно?

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu