Новини

Facebook заборонить налаштовувати рекламу за статтю та віком

20 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Facebook вирішив переглянути рекламну політику і заборонив деяким рекламодавцям зорієнтувати свої оголошення для певної аудиторії. Про це йдеться в повідомленні соціальної мережі.

Раніше Facebook вже заборонив рекламодавцям показувати рекламу тільки людям певної раси, етнічної приналежності, сексуальної орієнтації і релігії.

Зміни політики є частиною угоди з декількома організаціями, які подали позов до Facebook за дискримінацію. Компанія має намір переглянути рекламну політику до кінця року і заплатити близько $5 млн за врегулювання п’яти судових позовів, повідомляє CNN.

Крім заборони на таргетинг за віком і статтю, Facebook зменшить кількість доступних опцій для подібних оголошень. «Мультикультурний таргетинг для них як і раніше недоступний. Крім того, будь-які детальні параметри, які описують або належать до захищених класів, будуть також під забороною ».

«Будь-який, хто хоче показувати рекламу житла, роботи або одержання кредитів, більше не буде мати права на таргетинг за віком, статтю або поштовим індексом», – наголошується в повідомленні.

У грудні 2017 року розслідування ProPublica і New York Times показало, що десятки великих роботодавців розміщували оголошення про найм тільки для певних вікових груп. Тоді соцмережа заявила, що таргетування за віком є ​​«загальноприйнятою галузевої практикою».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu