Кар'єра, Новини, Поради

Вчені: довга дорога на роботу робить людей нещасними. 3 поради підприємцям, як допомогти співробітникам

10 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Психологи та економісти припускали, що необхідність довго добиратися до роботи часто компенсується тим, що, наприклад, співробітнику дуже подобається те, чим він займається, у нього висока зарплата або будинок за містом. Однак нове дослідження показало, що тривалі поїздки призводять до поганого психологічного стану.

Вчені давно довели негативний вплив тривалих поїздок на роботу на емоційне самопочуття, пише Inc.com. Психолог і один з основоположників поведінкової економіки Даніель Канеман з’ясував, що «поїздки на роботу» відносяться до числа найменш улюблених занять людей, про це свідчить його дослідження.

Інше дослідження, проведене швейцарськими економістами Алоїсом Штуцером і Бруно Фреєм, показує, що довгі поїздки можуть зіпсувати людям задоволення не тільки від роботи, а й від життя в цілому. Вчені вивчали протягом 19 років стан людей, змушених багато часу витрачати на дорогу на роботу і назад додому.

Учасники дослідження мали «систематично більш низьке суб’єктивне благополуччя» і менший рівень задоволеності життям, ніж колеги, які жили недалеко від офісу. Експерт з бізнес-технологій Минда Цетлін дала поради підприємцям, чиї співробітники щодня здійснюють довгі поїздки на роботу.

Запустіть корпоративну програму карпулінга

Райдшерингом називають спільне використання автомобіля. 95% американців, які їздять на роботу, роблять це на самоті на своїх машинах. Як показує одне дослідження ,люди, як правило, отримують більше задоволення від поїздок, коли їм є з ким поговорити.

Зробіть робочий час більш гнучким

Чотириденний робочий тиждень стає все більш популярною ідеєю. Такий режим допомагає співробітникам менше часу витрачати на поїздки в офіс. «Пятидневка» може дати ті ж результати, якщо люди будуть працювати з дому або коворкінгу неподалік.

Крім того, гнучкі графіки дозволяють співробітникам самим вирішувати, коли краще поїхати на роботу або додому з урахуванням завантаженості доріг.

Дозвольте віддалену роботу

Не всі керівники позитивно ставляться до віддаленої роботи. Однак в сучасному світі технології зробили комунікацію доступною звідки завгодно, а ось проблему пробок погіршили. Цетлін радить розглянути «удаленку» як можливість підвищити продуктивність всієї команди.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu