Новини

Uber запустив в Києві сервіс поїздки на електрокарах Uber Green: ціни – від 55 грн

22 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Як повідомляє сайт AIN, 21 березня компанія Uber запустила в Україні сервіс Green, де на виклики користувачів приїжджають тільки електромобілі. Такий сервіс вже працює в декількох містах світу: Амстердамі, Лондоні, Лісабоні, Бухаресті та Парижі. В Україні він доступний поки тільки в Києві, але в компанії не виключають запуск в інших містах країни: все залежить від наявності машин.

Сервіс вже можна замовити з програми, якщо ввести пункт призначення і вибрати Green. У Києві у Green поки 200 машин, серед яких основна маса – Nissan Leaf, але обмежень немає. В майбутньому обіцяють також Renault Zoe, Hyundai Ioniq, Tesla S, BMW i3, Chevrolet Volt, Chevrolet Bolt.

Ціни на поїздки – як в преміальному сервісі Select: 30 грн базовий тариф / 1,3 грн за хвилину / 4,6 грн за кілометр. Мінімальний тариф – 55 грн. Наприклад, поїздка з аеропорту в центр міста коштуватиме близько 300 грн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu