Новини

Telegram дозволив повністю видаляти листування без обмежень у часі

26 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Мессенджер Telegram викотив нове оновлення, в якому команда розширила можливості приватності для користувачів. Тепер можна в будь-який момент видалити будь-які повідомлення з особистих чатів – як для себе, так і для співрозмовника. Раніше така можливість давалася тільки в найближчі 48 годин після відправки і тільки для власних повідомлень – тепер можна видаляти і отримані повідомлення.

Telegram дозволив повністю видаляти листування без обмежень у часі - news

Два роки тому Telegram додав функцію видалення власних повідомлень, відправлених в останні 48 годин. Тепер так можна вчинити навіть з давніми розмовами і стерти не тільки відправлені, але і отримані повідомлення – при цьому вони зникнуть і у співрозмовника. Таким способом вийде ліквідувати весь чат.

Крім того, в оновленій версії месенджера можна зробити більш анонімним пересилання повідомлень. При підключенні відповідної функції ім’я автора стане неклікабельним, і довести, що це його слова, буде неможливо. Активувати її можна в розділі налаштувань Telegram під назвою «Конфіденційність».

У рядку пошуку тепер також показуються налаштування і відповіді на найбільш поширені питання, які є в розділі FAQ. Користувачі Android можуть знайти емодзі, GIF і стікери в месенджері за ключовими словами.

Відео та великі GIF-файли стали працювати в потоковому режимі – перегляд починається до повного завантаження файлу. Ще в Telegram додали сервіси, які озвучують те, що відбувається на екрані смартфона, – VoiceOver на iOS і TalkBack на Android.

Павло Дуров зазначив, що зараз люди мають все ще недостатній контроль над своїми даними і поновлення Telegram дозволять позбутися від впливу старих листувань на майбутнє користувачів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu