Новини, Стартапи

Radar Tech та Impera Alpha шукають українські стартапи. Інвестиції – до 250 000 євро в проект

26 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Як повідомляє сайт AIN, корпоративний стартап-акселератор Radar Tech оголосив про партнерство з польським інвестиційним фондом Impera Alpha. Фонд виділить 2,5 млн євро на інвестиції в українські стартапи на ранніх стадіях, які пройдуть акселерацію в Radar Tech. Сума інвестицій буде залежить від стадії розвитку проекту: до 50 000 євро – Proof of Principle (на стадії ідеї), і до 250 000 євро – Proof of Concept (на стадії MVP).

Radar Tech проводить програми розвитку стартапів в сфері телекомунікацій, енергетики, фінансових та аграрних технологій. Відповідно пріоритет отримають команди, які працюють в напрямках agritech, AI, blockchain, fintech, insurtech, cleantech і energy.

Основні вимоги до стартапу: рішення повинно бути інноваційним, мати комерційний потенціал і масштабованість, хоча б 20% від інвестицій команда зобов’язана витратити на R & D. В першу чергу, фонд розгляне проекти, які подали заявки в поточну програму Radar Tech – MHP accelerator 2.0 за підтримки МХП і Agrohub. Прийом заявок в цей акселератор стартував наприкінці лютого і триватиме до 21 квітня.

«Останні 3 роки ми допомагаємо українським стартапам розвиватися, правильно рости, визначати бізнес модель, формувати унікальне ціннісне пропозицію, доростати до рівня, коли вони стають цікаві великим корпоративним партнерам. Наступний логічний крок – допомогти стартапам залучити інвестиції (знайти шляхи фінансування) для більш ретельного опрацювання рішень, R & D і перевірки гіпотез. Сподіваюся, що разом з фондом Impera Alpha нам вдасться закрити і цю потребу як наших резидентів, так і ринку в цілому », – коментує голова правління Radar Tech Максим Бахматов.

Impera Alpha також приєднається до команди менторів акселератора. «Impera Alpha – польський венчурний фонд, який інвестує в стартапи на ранніх стадіях. Ми добре знаємо український ринок і впевнені, що тут можуть створюватися дійсно інноваційні рішення. Ми хочемо підтримати цей потенціал і допомогти стартапам вийти як на ринок ЄС, так і на інші », – коментує Адам Вочацкі, партнер Impera Alpha.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu