Поради

Інвестор Alibaba та Apple дав поради, куди вкладати гроші в майбутньому

26 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Глава канадського національного пенсійного фонду Марк Мечін назвав перспективні напрямки для довгострокових інвестицій. Про це повідомляє CNBC з посиланням на його виступ на Форумі з розвитку Китаю в Пекіні.

Пенсійний фонд Канади (Canada Pension Plan Investment Board, CPPIB) – один з найбільших суверенних інвестфондів у світі. Під управлінням фонду активи на загальну суму близько $370 млрд.

У портфелі CPPIB сотні компаній. Зокрема, фонд інвестував в Alibaba, Apple, Canon, Coca-Cola, Samsung і багато інших компаній, в тому числі російські ( «Яндекс», «Газпром», «Лукойл»).

Президент і генеральний директор CPPIB Марк Мечін назвав чотири напрямки, на які фонд зараз робить ставку.

Рітейл 4.0

Мечін порадив звернути увагу на нові форми роздрібної торгівлі, які він називає «ритейл 4.0». Для прикладу він розповів, що CPPIB неодноразово вкладався в китайський майданчик для інтернет-торгівлі Alibaba, а недавно інвестував в сервіс доставки їжі і товарів Meituan Dianping.

Meituan Dianping у вересні 2018 року залучив $4,2 млрд на IPO.

Безпілотні автомобілі

За словами Мечіна, CPPIB вивчає ринок електрокарів, безпілотних автомобілів і виробників сенсорів. Зокрема, фонд інвестував в Zoox, американського розробника безпілотного таксі.

У грудні 2018 року Zoox стала першою американською компанією, що отримала дозвіл надавати послуги безпілотного таксі (дозвіл поширюється на Каліфорнію).

Зміни в демографії

У числі перспективних напрямків для інвестиція глава CPPIB зазначив і бізнеси, які відповідають потребам мінливої демографії. Так, за словами Мечіна, зараз виходять на пенсію бебі-бумери (повоєнне покоління), і багато хто з них хочуть «побачити світ».

На цьому тлі CPPIB вкладається в туристичні сервіси, наприклад, круїзну компанію Viking Cruises.

Товари та послуги для середнього класу

Зростання представників середнього класу – тренд, особливо помітний на ринках, що розвиваються, розповів Мечін. Глава CPPIB радить шукати перспективні бізнеси, цільова аудиторія яких належить до середнього класу.

Фото Cole Burston | Bloomberg | Getty Images

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu