Новини, Розробникам, Стартапи

Horizon Capital вклала $10 млн. В українського розробника систем безпеки Ajax Systems

29 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Інвестиційна компанія Horizon Capital вклала $10 млн в українського виробника систем безпеки Ajax Systems.

Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital, відзначила, що інвесткомпанію привабило бачення засновника Ajax Systems Олександра Конотопського, виняткові результати компанії, її інноваційна продуктова лінійка і успіх в обслуговуванні клієнтів в Україні та на міжнародних ринках.

Олександр Конотопський, в свою чергу, додав, що Ajax Systems розвивається зараз швидкими темпами, а 70% її доходу складають експортні продажі в більш ніж 75 країнах.

Андрій Довженко, керуючий партнер SMRK, вважає, що дана угода дає сильний і чіткий сигнал про інвестиційні можливості в Україні, як для венчурних інвесторів, так і для фондів прямих інвестицій.

Ajax Systems була створена в 2011 році. У компанії працює більше 500 спеціалістів, 20% з яких – в R&D. У компанії є 5 патентів. Бездротова система безпеки Ajax Systems визнана однією з найбільш високотехнологічних в світі.

Продуктова лінійка Ajax Systems включає більше 20 пристроїв для захисту приміщень та прилеглих територій, пожежної безпеки, захисту від повені, а також пристроїв для автоматизації домашнього обладнання.

Що таке IPO

Це випуск акцій на публічний ринок. На якомусь етапі компанія вирішує залучити капітал у бізнес шляхом випуску акцій та переходу до статусу публічної компанії. Наприклад, ті самі Google чи Apple теж колись виходили на IPO. А зараз кожен може купити їхні акції на публічному ринку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu