Війна, Новини

Офіційна позиція Українського спектру щодо війни в Україні.

11 Березня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Друзі підписники. В час коли наша редакція в безпеці, хочу звернутись до вас. ❤️🇺🇦

Сподіваюсь ви теж у безпеці, ваші сім’ї та ви здорові. Сподіваюсь ви донейтите ЗСУ та волонтерським організаціям. І також я вірю, що ви як і ми, вірите в перемогу України над послідовниками фашизму!

Особисто наша редакція задонейтила 50тис гривень ЗСУ та близько 10тис грн різним волонтерським організаціям. Будь ласка візьміть це за приклад. Інструкція тут:

https://uaspectr.com/2022/03/10/yak-kupyty-vijskovi-obligatsiyi-v-ukrayini-gajd/

і тут:

https://uaspectr.com/2022/03/10/finansovo-dopomogty-ukrayintsyam-pid-chas-vijny/

Далі, я хочу розповісти вам те, що ми ніколи не афішували, і ніколи цим не хвастались. Це наша позиція з дати заснування.

1. Ми одне з перших видань в Україні, що послали рускій корабль нахуй, на якому редакторам було заборонено вживати слово росія, висвітлювати будь-які події країни-агресора з дати заснування Видання. Це в нашому ДНК-коді та статуті.

Ми завжди відмовлялись від співпраці та рекламних пропозицій від компаній, які походять з країни-агресора. 

Ми посилали всіх нахуй, хто хоч якось пов’язаний з фашистами.

Ви не знайдете жодної інформації про країну агресора на нашому сайті до початку війни.

2. З дати заснування ми жодного разу не використовували софт, який походить з країни агресора. Ми засуджували всих хто використовував Tilda. Ми засуджували такі компанії як Terasoft, що мали офіс-продажу в росії, seo-сервіс SERankings – що позиціонують себе як російську компанію в тому числі з доменом в зоні .RU, як кеш-бек сервіс Letyshops, яка також працювала в росії. Список нескінчений. Всі ви тепер стали українофілами. Що ж, краще пізно ніж ніколи. 

Більшість українських компаній використовують чат Jivo, який є російським. 

МИ українці 8 років фінансували бюджет агресора. А тепер помирають наші діти. 

Де всі були ці 8 років? Проте, ми раді, що тепер – ви з нами. ❤️ Сподіваюсь, що ЖОДНА українська компанія не поверне свій вектор в сторону вбивць та фашистів.

3. Зверніть увагу на Всеукраїнський телемарафон #UAразом та на назву нашого сайту #UASpectr. Та пошліть декілька душевних сердечок нашій команді. 

4. Ми одне з перших подібних бізнес-видань, які публікують контент ЛИШЕ українською. Раніше із відомих лише NaChasi, далі запустились Vector, AIN і тепер MC.Today. Ми вітаємо вас в когорті україномовних видань!

5. За декілька днів до початку війни ми запустили англомовну версію сайту:

https://uaspectr.com/en/

Вона все ще в розробці. Але може з легкістю повноцінно функціонувати.

З допомогою англомовної версії ми можемо поширювати контент на міжнародні ринки. Зараз це актуально. 

Якщо ви шукаєте інструмент для публікацій вашого контент англійською мовою – ми готові з радістю надати вам доступ до прямих публікацій!

Також ми дуже гарно індексуємось в українському гугл. Будь ласка, якщо вам це потрібно – робіть запит мені в особисті – @mykolakovalenko 

___________________________________________

Ми щиро віримо в перемогу України, ми щиро віримо, що МИ всі повернемось додому. Що вже скоро ми зустрінемось із нашими сусідами, родичами, батьками, хтось із дружинами та дітьми. 

Наша редакція буде і надалі дотримуватись всіх пунктів перелічених вище. Ми будемо намагатись висвітлювати всі корисні матеріали навколо війни. І ми будемо підтримувати кожного бійця та волонтера, регулярно перераховуючи кошти. Україна в нашому серці. 

Слава Україні. Героям Слава. Все буде Україна. Тримаймося ❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu