Новини, Технології

Як включити чорний фон в Twitter на iPhone

29 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Адміністрація соціальної мережі Twitter оголосила про те, що додає справжній чорний фон в додаток для iOS. Раніше там вже був доступний режим «Темний фон», але при виборі такого режиму фон ставав фактично темно-синім, а зараз при виборі режиму Lights out колір фону змінюється на справжній чорний. Android-користувачам опція поки не доступна, проте в коментарі Engadget представники компанії заявили, що цього довго чекати не доведеться.

Щоб вибрати такий фон, потрібно запустити додаток, свайпнуть вправо, потім в налаштування програми вибрати пункт «Екран і звук», вибрати темний фон і включити опцію Lights out. Нижче – відеоінструкція від Twitter.

Таке перемикання кольору може економити заряд. Справа в тому, що OLED- і AMOLED-екрани здатні на передачу майже ідеально чорного кольору (на відміну від, наприклад, IPS-екранів, які при повній заливці чорним все одно світяться). Цей ефект досягається завдяки специфіці OLED-екранів. У них пікселям не потрібна окрема підсвічування, як в LCD-панелях.

Нагадаємо, на початку березня в Facebook Messenger з’явилася можливість перемикання на чорний фон.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu