Історії, Поради

3 мови програмування для вивчення в 2019 році

01 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На сайті Hackernoon вийшов матеріал про мови програмування, які варто вивчати в 2019 році. Автор статті – Тім Хан – інженер та автор статей. І він каже, що це його особиста думка, яка випливає із досвіду, якщо ви думаєте по іншому – все добре. До вашої уваги переклад від першої особи.

Я до сих пір пам’ятаю, як у 2013 році почав вивчати свою першу мову програмування, і на C++ написав свій перший “Hello World”. Я був схвильований, як маленька дитина. Тепер, коли я професійно програмую і мені пощастило працювати з багатьма різними технологіями, я зібрав деякі думки про мої особисті топ-3 мови, які люди повинні вивчити в 2019 році. Отже, якщо ви новачок в світі програмування, я рекомендую вам ці мови.

Переваги мови програмування Python

Розробники люблять Python, і я впевнений, що більшість професійних програмістів працювали з цією мовою хоча б один раз в своїй кар’єрі. Згідно зі статистикою, наданою індексом Tiobe , показано, що Python дійсно все ще набирає популярність.

3 мови програмування для вивчення в 2019 році - porady, story

Чому Python?

 • Python можна використовувати в різних типах прикладного програмного забезпечення, включаючи веб-додатки, мережеві сервери, утиліти для настільних комп’ютерів, обробку даних, машинне навчання і багато іншого.
 • Одна з найбільш активних спільнот. Знайти підтримку від розробників Python буде не складно, незалежно від того, експерт ви або новачок.
 • Дивовижні бібліотеки (Django).
 • Дуже доступний для початківців.
 • Безумовно, найпопулярніша мова, яка використовується в науці по роботі з даними для машинного навчання.

Для мене Python – це обов’язкова мова для розробників.

JavaScript

Як ми можемо не говорити про JavaScript в сучасному світі? JavaScript буквально всюди. Згідно з опитуванням розробників Stack Overflow в 2018 році, JavaScript є найпопулярнішою мовою на своїй платформі.

3 мови програмування для вивчення в 2019 році - porady, story

Переваги мови програмування JavaScript

 • Дуже доступний для початківців.
 • Широко застосовується в різних програмах (браузери, мобільні додатки, веб-додатки, інтернет речей і багато іншого).
 • Найбільш швидкозростаюча спільнота.
 • На розробників JavaScript присутній високий попит.
 • Популярні веб-сайти / програми, які працюють на Node.js, використовують JavaScript (Netflix, PayPal, LinkedIn, Uber, і багато інших).

Якщо вам подобається мова,яка швидко розвивається, JavaScript стане для вас правильним вибором.

Go

Для багатьох з вас це може стати невеликим сюрпризом. Go 一 це не перша мова, яка спадає на думку. Але Go, насправді, класна мова програмування.
3 мови програмування для вивчення в 2019 році - porady, story

Переваги мови програмування Go

  • Продуктивність. Go використовує goroutines (найсильніша сторона Go) для одночасного виконання інструкцій з використанням меншої кількості ресурсів.
  • Сильна типізація дозволяє здійснювати легку відладку, якщо порівнювати з Python.
  • Відсутність спадкування спрощує підтримку додатків Go.
  • Go розроблений і підтримується компанією Google. Це означає, що ця мова була розроблений для великої масштабованості.
  • Як і C/C++, Go компілюється і не використовує віртуальну машину. На відміну від C/C++, Go має вбудовану збірку сміття. Як це здорово!

Якщо ваш додаток зазнає труднощів з продуктивністю і читабельністю, Go допоможе вам виправити проблеми. Для початківців ця мова може бути трохи важкою для вивчення, так як Go більшою мірою спирається на покажчики, які буде важко зрозуміти новачкам.

Замість висновків

Майте на увазі, що це моя особиста думка. Проте, я вважаю, що ці 3 мови мають щось спільне. Створення програм та кодінг принесе вам лише задоволення. Я можу запевнити вас, що Python, JavaScript і Go принесуть вам задоволення. Крім задоволення, ці 3 мови будуть готові до масштабованості. А це, в даний час, є великою проблемою для багатьох розробників.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu