Новини

Facebook стер старі пости Цукерберга і не збирається їх відновлювати

01 Квітня, 2019

У Facebook зникли старі пости Марка Цукерберга. На це звернув увагу Business Insider. Соцмережа пояснила пропажу «технічною помилкою».

Віддаленими виявилися всі пости глави Facebook за 2007-2008 роки, а також деякі більш пізні публікації. Наприклад, у квітні 2012 року Цукерберг писав у себе на сторінці про покупку Instagram. На його пост посилалися багато видань , проте тепер публікація недоступна.

У соцмережі заявили, що пости зникли через «технічну помилку».

«Пару років тому кілька постів Марка виявилися видалені через технічну помилку. Для їх відновлення потрібно було б провести велику роботу, успіх якої не був гарантований, тому ми не стали її проводити », – пояснили в компанії.

У Facebook не знають, скільки саме постів Цукерберга пропало. При цьому в соцмережі відзначили, що основні новини Facebook збереглися в архіві блогу компанії.

В Business Insider вважають, що видалення старих постів Цукерберга завадить аналізувати історію Facebook і обіцянки її засновника. Журналісти вважають, що це особливо важливо на тлі останніх скандалів, пов’язаних з Facebook.

Наприклад, в пості про покупку Instagram Цукерберг писав, що сервіс продовжить розвиватися незалежно від Facebook. Однак з тих пір Instagram все щільніше інтегрується в материнську компанію, що навіть призвело до звільнення двох співзасновників сервісу в вересні 2018 року.

Читайте «Український Спектр» у Facebook та підписуйтесь на канал у Telegram.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram