Новини

Сервіс Uklon почав працювати у Полтаві. Ціна поїздки – від 20 грн

02 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сьогодні, 1 квітня 2019 року, український сервіс замовлення поїздок Uklon запрацював в Полтаві. Це місто стало ювілейним десятим населеним пунктом України, в якому почав працювати даний сервіс таксі.

Вартість поїздок починається від 20 грн, також Uklon відкриває в місті регіональне представництво. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, регіональні представництва компанії працюють в Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.

Перше замовлення в додатку Uklon був зроблений 25 березня 2010 року, активну експансію в міста України Uklon почав в 2016 році. На сьогоднішній день Uklon також доступний в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Сумах, Чернігові та Білій Церкві.

Нагадаємо, що на початку поточного року Uklon попрощався в Києві з «Ланос» і іншими надбюджетними автомобілями . В кінці минулого року Uklon підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 100 тис. грн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu