Новини

У Gmail з’явиться можливість ставити листи на таймер

02 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google додасть в Gmail можливість відправляти відкладені листи. Оновлення вводиться в честь 15-річчя Gmail, йдеться в блозі компанії.

На кнопці «Відправити» з’явиться стрілка, при натисканні на яку відкриється опція, що дозволяє запланувати час відправлення листа.

Користувачеві запропонують вибрати тимчасові рамки (наприклад, «завтра вранці») або встановити свою дату, уточнили в Google.

У Gmail з'явиться можливість ставити листи на таймер - news

Раніше ставити листи в Gmail на таймер можна було тільки за допомогою сторонніх додатків.

Також Google розповів, що удосконалив запущену в травні 2018 року функцію розумного набору листів (Smart Compose). Функція за допомогою машинного навчання пропонує користувачеві варіанти того, як дописати пропозицію.

Тепер штучний інтелект Gmail «адаптується до індивідуального стилю письма користувачів», заявили в компанії. Зокрема, алгоритм запам’ятовує, як людина звертається до певних адресатам (наприклад, «Привіт, команда!» В листі до колег).

26 березня Google оголосив , що почав впроваджувати інтерактивні повідомлення в Gmail. За допомогою нової функції, наприклад, можна відповідати на коментарі на сторонніх ресурсах прямо в тілі листа з повідомленням.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu