Новини

Google закрила сервіс скорочення посилань goo.gl. Ось 5 альтернатив

02 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Google в минулому році оголосила , що закриє свій сервіс скорочення URL. З 30 березня 2019 року компанія закрила доступ до консолі goo.gl. Там можна було управляти існуючими посиланнями і дивитися аналітику по ним, завантажувати дані в форматі CSV. Всі вже створені короткі посилання будуть продовжувати працювати. Сервіс був запущений в 2009 році, а закривають його в зв’язку з тим, що з цього часу з’явилося безліч аналогічних сервісів.

Ми, звісно, маємо сумніви, що причиною такого рішення є “виникнення безліч аналогічних сервісів”, скоріше за все “корпорація зла”, не бачить в goo.gl фінансової перспективи, але на всякий випадок пропонуємо вам добірку з 5-ти аналогічних веб-сайтів:

Сервіс скорочених посилань Bitly

Анонімно тут можна отримати скорочений лінк в один клік.

Якщо зареєструватися, то можна безкоштовно настроювати короткі лінки та отримувати дані по результатам пошуку. У настройки входить назва для посилання, також можна самому вибрати, як буде виглядати частина посилання після bit.ly/.

У платній корпоративної версії можна створювати короткий домен, отримувати більш детальну аналітику і т.д.

Сервіс скорочених посилань Ow.ly

Це сервіс Hootsuite, як робить інструменти для управління своїми аккаутнами в соціальних мережах. Раніше він був окремим, тепер, щоб використовувати його, потрібно зареєструватись з поштою або через аккаунт в соцмережах. Ow.ly тепер вбудований в саму платформу, але залишається безкоштовним.

Сервіс скорочених посилань TinyURL

Цей сервіс також працює в пару кліків: користувач вставляє в відповідне поле URL, який потрібно скоротити, і отримує посилання виду https://tinyurl.com/… Як і в інших подібних сервісах, частина після доменного імені сервісу налаштовується: можна вибрати свій варіант , щоб не використовувати коротке посилання з незрозумілим набором символів.

Проте сервіс має досить старий сайт. Але TinyURL можна додати на панель швидкого доступу в браузері (під адресним рядком). При кліці на цю кнопку скорочений URL буде створюватися для тієї сторінки, на якій в даний момент знаходиться користувач.

Сервіс скорочених посилань Tiny.cc

Тут, як і в інших подібних сервісах, мінімум функцій доступні відразу, але можна зареєструватися. В даному випадку реєстрація дасть можливість пізніше редагувати короткі посилання. Також, посилання, створені анонімно, з часом перестають працювати.
Як і в інших сервісах, можна вибирати, як буде виглядати частина URL після домену сервісу.

URL Shortener by Zapier

Ця програма для автоматичного створення коротких URL. Тут можна налаштовувати дії-тригери в тих додатках, які користувач інтегрував з сервісом. Що це означає? Сервіс реагує на вчинення певних дій в пов’язаних додатках і автоматично генерує і зберігає короткі URL. Ці комбінації називаються Zap! Наприклад, кожен раз, коли користувач створює новий твіт або завантажує нове фото, можна створити послідовність, при якій сервіс генерує короткі посилання на них і зберігає їх в Google Sheet.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu