Новини, Стартапи

Український ІІ-стартап Captain Growth за $ 3,75 млн купила ізраїльська Perion

03 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Perion Network оголосила про покупку українського стартапу Septa Communications, більш відомого під ім’ям Captain Growth. Сума угоди – $3,75 млн. Частина грошей виплатять безпосередньо при поглинанні компанії, решту суми стартап отримає протягом двох років при виконанні поставлених KPI. Першими на покупку звернули увагу журналісти tech.eu.

Український ІІ-стартап Captain Growth за $ 3,75 млн купила ізраїльська Perion - startups, news

Perion Network займається рекламними рішеннями для видавців і брендів. Компанія була заснована в 1999 році під назвою IncrediMail і займалася розвитком однойменного поштового клієнта. У 2006 році фірма акції на біржі, а в 2011 змінила назву на Perion. До 2015 року виручка Perion досягла $330 млн.

Septa Communications – український стартап, заснований Дмитром Плешаковим і Дмитром Білашем в 2017 році. Фаундери запустили проект після управління власним digital-агентством.

Компанія розвиває проект під назвою Captain Growth. Це ІІ-продукт, здатний аналізувати рекламу і управляти маркетинговою активністю клієнтів. Раніше команда брала участь в акселератор StartAD і не приваблювала інвестицій.

За словами CEO Perion Дорона Герстель, технології Captain Growth допоможуть Perion краще зорієнтувати рекламу для брендів і знаходити релевантну аудиторію.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu