Спільнота, Стартапи

Інвестори почали втрачати інтерес до сервісів замовлення таксі і прокату велосипедів

04 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Інтерес венчурних інвесторів до транспортних стартапам – сервісів замовлення таксі, доставки їжі і оренди велосипедів та самокатів – відкотився на рівень 2014-2015 років. Про це йдеться в дослідженні CrunchBase.

У 2018 року інвестори вклали в транспортні послуги $18 млрд. При цьому пік інтересу венчурного капіталу до таких проектів припав на 2017 рік – тоді інвестиції в сектор склали $22 млрд.

Інвестори почали втрачати інтерес до сервісів замовлення таксі і прокату велосипедів - startups, community

Частка транспортних стартапів в загальному обсязі доларових венчурних інвестицій склала 5,6% – як в 2014-2015 роках. При цьому за останні п’ять років частка таких інвестицій жодного разу не перевищила 10%: навіть в успішний 2017 рік вона становила 8,5%.

При цьому автори дослідження підкреслюють, що недалекоглядними інвесторів в транспортні стартапи назвати не можна. Приклад тому – сервіс замовлення таксі Lyft. Компанія провела IPO раніше Uber, свого головного конкурента, і залучила $24,3 млрд. Акції Lyft підскочили на 21% відразу після початку торгів.

«Звичайно, всім іншим транспортним сервісам, будь то замовлення таксі, каршерінг, доставка їжі або оренда скутерів, все ще чекає багато роботи. Їм потрібно вийти на біржу », – відзначили в CrunchBase.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu