Новини, Спільнота

Upwork змінює правила: з травня фрілансери повинні будуть платити від $ 0,15 за заявки на проекти

03 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сайт AIN повідомляє про зміни в роботі сервісу Upwork.

Upwork Connects

На найбільшій світовій біржі фрілансу Upwork з травня вступають в силу зміни правил роботи. Щоб відправити заявку на виконання проекту, виставленого роботодавцем, на цій біржі фріналсер витрачає так звані «коннекти» – умовні одиниці, які витрачаються на подачу заявки.

Що змінилося

Раніше біржа видавала учасникам певну кількість таких «коннектів» раз на місяць. З травня цього року вони всі будуть платними , іншими словами, перш, ніж отримати можливість податися на проект, фрілансеру потрібно буде заплатити $0,15 . У більшості випадків, щоб подати заявку на проект, фрілансеру знадобиться від одного до шести «коннектів». Але заявки, подані у відповідь на запрошення від замовників, залишаться безкоштовними. Фрілансери також зможуть застосовувати невикористані «коннекти” (не більше 140).

Кількість «коннектів», потрібних для кожного проекту, буде обчислюватися в залежності від прогнозованої вартості проекту (з огляду на тривалість і бюджет, а також попит). Для прикладу, щоб податися на роботу з бюджетом в $40, яку потрібно виконати за день, знадобиться менше «коннектів», ніж на проект з бюджетом в $1000, як пояснюють в компанії.

Навіщо

У компанії очікують, що в зв’язку зі змінами фрілансери і агентства будуть подавати менше заявок на проекти, фокусуючись на тих роботах, для яких найкраще підходять. Біржа також підвищує ціну на план Freelancer Plus з $10 до $14,99 (в рамках цього тарифу фрілансерам видається 70 «коннектів» в місяць), ціна тарифу для агентств Agency Plus залишається колишньою.

Фрілансери оцінюють нововведення по-різному. Наприклад, в профільній Facebook-групі «beFree – фріланс для українців» думки учасників з приводу нових правил розділилися : хтось вважає, що це сильно ускладнить можливість для новачків працювати на біржі, хтось – радіє, що залишиться менше демпінгують фрілансерів .

Нагадаємо, згідно з даними Freelancehunt, в 2018 році виплати за проекти фрілансерам цього майданчика сумарно склали 240 млн грн (на 60 млн грн більше, ніж те, що заробили фрілансери в 2017 році).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu