Новини, Соціальні медіа

Google запустила Currents, корпоративну версію Google+

11 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Після закриття користувацької версії Google+ , компанія Google пообіцяла зберегти соцмережа для корпоративного користування. Як повідомляється в блозі компанії, новий продукт отримав назву Currents. Зараз він знаходиться в бета-режимі.

Нова соцмережа – частина платного пакету G Suite і доступна для користування всередині організацій. Вона отримала новий дизайн, в ній можна спілкуватися з колегами, призначати спільні завдання, публікувати замітки і регулювати їх пріоритетність. Наприклад, пости від топ-менеджерів будуть помітніші.

Google запустила Currents, корпоративну версію Google+ - social-media, news

Як зазначає The Verge, це вже другий раз, коли проект отримує назву Google Currents. Раніше під такою ж назвою існувало додаток для перегляду журналів, яке закрили на користь Google Play Newsstand. Його, в свою чергу, згорнули заради запуску Google News.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu