Історії, Новини

Creative Commons запустили пошук по безкоштовним фото. Там уже є 300 млн файлів

12 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Американська громадська організація Creative Commons, яка підтримує вільне поширення творчого контента, вивела з бети свій пошуковик по фотографіях CC Search . За словами розробників, в ньому вже є близько 300 млн зображень. Це – результат спільної роботи інженерів Creative Commons і спільноти розробників-волонтерів.

Пошук знаходить зображення по 19 колекціям, відкритим по API, або доступним за Common Crawl, сюди входять твори мистецтва з музеїв (наприклад, Музею мистецтв Метрополітен, Музей мистецтв Клівленда), популярних майданчиків, де розміщуються дизайнерські роботи (Behance, DeviantArt), фотографій з Flickr і т.д.

Зображення, які знаходить пошуковик, поширюються під ліцензією Creative Commons. Типів таких ліцензій кілька, іноді в такому випадку потрібен автор, іноді – забороняється використовувати зображення для отримання прибутку, але суть в тому, що всі ліцензії передбачають безкоштовне використання. Умови ліцензії, які застосовуються до конкретного зображення, вказані прямо у видачі, на фотографіях, ілюстраціях і дизайнерських роботах.

У майбутньому розробники планують розширити типи контенту, що індексуються, наприклад, включити в результати аудіокниги, підручники, які доступні під ліцензіями Creative Commons.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu