Новини, Стартапи

Gomi Designs перетворює пластикові пакети в Bluetooth-колонки

12 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Стартап Gomi Designs, Брайтон, Англія, перетворює пластикові пакети, які не підлягають переробці пластикові відходи в Bluetooth-колонки, і їх можна переробляти нескінченно. Його мета – не допустити спалювання пластикових відходів і їх захоронення на звалищах. Про це повідомляє Business Insider

В цьому році стартап планує використовувати як мінімум одну тонну пластикових пакетів.

Кожен динамік складається з 100 пластикових пакетів, які розплавляються в печі, а потім змішуються в загальну масу. Потім «тісто» поміщають в прес-форми для додання їм форми колонки. Закінчений продукт з’являється після додавання електронних компонентів.

Корпус динаміка повністю придатний для вторинної переробки, оскільки цей матеріал можна плавити нескінченно без втрати якості, а потім перетворювати в інший продукт.

Електронні компоненти динаміка отримані не з перероблених матеріалів, однак Gomi Designs шукає нових партнерів, щоб гарантувати, що всі повернуті, пошкоджені або зламані електронні компоненти будуть перероблені іншими інжиніринговими та технічними компаніями.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu