Новини

Журналісти з’ясували, що Amazon робить з непроданими товарами

15 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Онлайн-рітейлер Amazon масово знищує непродані товари, в тому числі ті, які коштують сотні доларів. Про це дізналися журналісти Daily Mail.

Репортери видавали себе за робітників на складі Amazon в Уест-Мідлендс на заході Англії і зняли на приховану камеру так звану «зону руйнування» на складі Amazon.

Компанія знищує телевізори, книги, підгузники та інші товари, які не може продати. Журналісти виявили в сміттєвих контейнерах запечатані товари, які компанія збирається знищити. Встановлені на дрони камери відстежили вантажівку, яка відвезла товари зі складу на смітник і в центр знищення відходів.

Amazon починає вимагати від компаній підвищену плату за зберігання товарів, якщо їх не розкупили за півроку. Замість £22 за метр площі на складі компанії віддають £430, а через рік – £860. Як правило, постачальники не готові платити такі суми, тому Amazon знищує продукцію.

Як повідомляє Daily Mail, співробітники Amazon відмовилися відповідати на питання про знищення товарів. Представник компанії заявив, що склад співпрацює з благодійними організаціями та НКО, яким вони передають непродані товари.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu