Новини, Партнерська новина, Транспорт

Запоріжжя ― нове місто в додатку Bolt

03 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt починає роботу в новому місті. Починаючи з 3 вересня, сервіс Bolt з’явиться також у Запоріжжі.

До запуску сервісу компанія Bolt приготувала для нових користувачів знижки на поїздки до 50%. При цьому платформа повністю компенсуватиме різницю у ціні. Крім того, діятиме акція «Приведи друга ― отримай знижку на поїздку».

На момент запуску, у Запоріжжі будуть активні три категорії: Bolt, Comfort і Isolated. Авто категорії Isolated для додаткового захисту від поширення інфекцій обладнані прозорими перегородками між водієм і пасажирами. Вартість поїздки становитиме від 20 грн.

«Запоріжжя ― перспективне і привабливе для бізнесу місто. Ми радіємо з приводу того, що відтепер жителі та гості Запоріжжя зможуть швидко, з комфортом і за доступною ціною приїхати на ділову зустріч або повернутися додому після насиченого робочого дня», ― каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Компанія Bolt уже понад два роки активно працює в Києві та Харкові. Торік сервіс почав функціонувати в Одесі та у Львові, а місяць тому компанія успішно запустила свої послуги в Дніпрі.

Bolt постійно розширює спектр послуг і пропонує нові переваги своїм користувачам. Цього літа у Львові з’явилася категорія Kids, авто якої оснащені спеціальними кріслами для безпечного перевезення дітей. А в Одесі компанія запустила категорію Business ― авто підвищеного комфорту для ділових поїздок і зустрічей.

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 30 млн осіб у 35 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та у Львові (www.bolt.eu).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu