Новини

Flixbus в Україні. Що відомо та куди поїде європейський автобусний лоукостер

11 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

11 червня на прес-конференції представники компанії FlixBus підтвердили, що в Україну заходить найбільший оператор автобусних перевезень в Європі, і розповіли про свої плани з розвитку в Україні.

FlixBus працює по моделі партнерства. Це означає, що компанія не володіє автобусами, а співпрацює з місцевими компаніями. В рамках партнерства FlixBus продає квитки, планує мережу, оформляє ліцензії, управляє трафіком, обслуговує клієнтів, а також займається маркетингом і PR. Партнери оператора же беруть на себе управління парком автомобілів, водіями, операції під час поїздок і поділ доходів.

В Україні FlixBus сфокусується на розвитку міжнародних і внутрішніх перевезень. Оператор вже обслуговує ряд міжнародних напрямків спільно з партнером EuroClub. Це рейси з Києва, Житомира, Рівного та Львова до міст Німеччини, Польщі, Угорщини та Австрії.

У 2019 FlixBus планує запустити внутрішні рейси з найбільших українських міст. У їх числі – Київ, Одеса, Львів, Харків і Дніпро. У компанії поки не розповідають про точні напрямках, так як ведуть переговори з місцевими перевізниками. Серед орієнтовних рейсів:

Харків – Полтава – Київ (тут і далі – туди і назад);
Дніпро – Полтава – Київ;
Київ – Львів;
Київ – Одеса;
Львів – Чернівці та інші.

У міжнародних напрямках FlixBus спочатку сфокусується на рейси з України до Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії та Угорщини.

Flixbus в Україні. Що відомо та куди поїде європейський автобусний лоукостер - news

Ціни на внутрішні поїздки поки невідомі. У FlixBus підкреслюють, що і з цього питання ведуть переговори з місцевими компаніями. На інших ринках оператор пропонує квитки від 5 євро.

Купити квитки на рейси автобусів FlixBus можна на сайті і в додатках. Оплатити замовлення можна банківською картою або за допомогою Apple Pay і Google Pay. Потім користувачеві прийде квиток у вигляді QR-коду, який потрібно пред’явити водієві для сканування.

У FlixBus кажуть, що компанія завжди робить великий внесок у розвиток місцевої економіки. Наприклад, завдяки роботі компанії бюджет Польщі отримав 42 млн злотих (300 млн грн) з податкових відрахувань, акцизів і різних зборів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu