Криптовалюти, Новини

18 червня Facebook представить криптовалюта Libra. Що про неї відомо

11 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

За даними видання TechCrunch, 18 червня компанія Facebook представить власну криптовалюту під назвою Libra. У цей день соцмережа опублікує документацію і опис роботи токена (так званий white paper), розповів в інтерв’ю німецькому виданню WirtschaftsWoche регіональний представник Facebook.

Головне завдання криптовалюта – полегшити проведення платежів між користувачами і бізнесом. Facebook також позбудеться від банківських комісій за кожну транзакцію. Нарешті, нові дані дозволить поліпшити алгоритми ранжирування і таргетингу.

Що відомо про Libra напередодні анонса

  • Назва криптовалюта – Libra. Соцмережа вже зареєструвала компанію Libra Networks в Швейцарії, її основний вид діяльності – фінансові сервіси.
  • Формальний запуск може відбутися в 2020 році, стверджує один з анонімних джерел TechCrunch. Раніше цю дату озвучував BBC.
  • Libra буде стейблокоіном. Це токен, прив’язаний до фіатних грошей. Його курс не може бути піддано серйозним коливанням.
  • Facebook готується сформувати пакет з $1 млрд у вигляді ключових валют і акцій, щоб забезпечити нову валюту. Також компанія співпрацює з регуляторами в декількох країнах.
  • Переводи всередині Facebook (включаючи Messenger і WhatsApp) будуть безкоштовними, тобто без комісій. Також соцмережа хоче залучити сторонніх продавців, пропонуючи стартові бонуси і має намір випустити пристрої для зняття грошей в банкоматах.
  • Проектом Libra керує колишній президент PayPal і глава підрозділу Messenger – Девід Маркус. Відповідальних за розробку співробітників перевели в окрему секцію штаб-квартири компанії з підвищеною секретністю.
  • Facebook веде переговори про створення незалежного наглядової ради. Компаніям запропонують заплатити по $10 млн за право керувати вузлом для проведення транзакцій. Ймовірно, це має на увазі поступове повернення інвестицій. Також вони отримають право голосу в новому органі управління. Розподіливши владу над валютою, Facebook хоче уникнути уваги антимонопольних комітетів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu