Гроші, Кар'єра, Новини, Стартапи

Понад 75 співробітників Klarna стали мільйонерами

18 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У травні 2021 року шведський фінтех-стартап Klarna, який надає можливість купувати товари на виплат, залучив $639 млн. З новим раундом від SoftBank його оцінка зросла на 47% — до $45,6 млрд, а як мінімум 75 колишніх і нинішніх співробітників, як з’ясував Sifted, стали мільйонерами.

В результаті операції вартість акцій Klarna зросла до $1756 за штуку. Цього виявилося достатньо, щоб співробітники, які володіли 0,0022% акцій, перетворилися на «паперових» мільйонерів.

За даними видання, крім 75 мільйонерів, є невелика кількість співробітників, які володіють акціями Klarna на суму понад $10 млн. Серед них перший керівник IT-департаменту, який покинув компанію ще в 2010 році.

При цьому співзасновникам Себастьяну Семятковські, CEO компанії, належить 7% акцій вартістю понад $3,1 млрд, Віктору Якобссону, який пішов у 2012 — 10%.

Sifted зазначає, незабаром кількість власників акцій Klarna на суму понад $1 млн може зрости. У списках акціонерів, які аналізував Sifted, перелічені лише ті, хто реалізовано своє право на купівлю акцій. Згідно з останнім річним звітом компанії, у співробітників 434 000 опціонів загальною вартістю $762 млн.

Оскільки Klarna натякає на IPO в 2022 році, кількість мільйонерів ще зросте — до існуючих приєднуватимуться ті, хто володіє акціями на суму близько $1 млн, пише Sifted.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu