Новини

В Україні почалися продажі будинків PassivDom: вони працюють на сонячній енергії, коштують від $ 54 000

13 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

В Україні почали продаватися автономні будинки modulOne компанії PassivDom . За словами творців, в таких будинках можна жити без підключення до центральних мереж, вони працюють на сонячній енергії і споживають в 20 разів менше енергії, ніж звичайний будинок. Такий будинок був представлений на конференції iForum-2019.

В Україні почалися продажі будинків PassivDom: вони працюють на сонячній енергії, коштують від $ 54 000 - news

Компанія запустила в Україні франшизу по збірці і продажу таких автономних будинків. Сама PassivDom не займається виробництвом, вона проектує будинки, інженерні системи, технічні рішення для них, пояснює засновник компанії Максим Гербут.

«Ми розробляємо інженерну систему, припустимо, систему контролю якості повітря, патентуємо її, а потім приходимо до великому виробнику, наприклад, Mitsubishi або Daikin, і укладаємо з ними контракт на виробництво. Потім ми ці комплектуючі поставляємо партнерам, які їх збирають і відвозять клієнтам », – пояснює він.

Тобто, компанія-франчайзі PassivDom отримує замовлення на будинки, передає їх PassivDom, вони збирають готові комплектуючі в контейнер, відправляють партнеру-франчайзі, чиїх співробітників раніше вже навчили, як такі будинки збирати і обслуговувати.

За словами Гербут, відмінність умов цього договору в тому, що доставкою, складанням і обслуговуванням займається компанія-партнер, але всі будинки підключені до диспетчерської системи і хмарного сервісу PassivDom.

Збірка поки буде йти маленькими партіями: по 5-6 будинків на місяць. Точні ціни на будинки оголосять пізніше, але в Україні вони стартують з $54 000.

Такий будинок не підключається до центральних енергомереж або газо-, водопостачання. У ньому є меблі, кухня з побутовою технікою, вентиляція з рекуператором, тепловий насос, камера і термостат Nest, інтернет, дверний замок зі сканером відбитку пальців і т.д. У будинку працюють 24 інженерні системи, в тому числі: контроль якості повітря, контроль якості води зі зворотним осмосом і мінералізацією, адаптивна система освітлення. Управляти будинком можна через мобільний додаток.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu