Новини

Google вирішив припинити виробництво планшетів

22 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google вирішив відмовитися від виробництва власних планшетів. Про це пише Business Insider з посиланням на представника компанії.

За його словами, Google припинив розробку двох нових, ще не представлених публіці пристроїв і наступної версії Pixel Slate – цей планшет був випущений в 2018 році. Однак компанія запевняє, що продовжить оновлювати програмне забезпечення для нього.

The Verge додає , що розробники хотіли зробити нові планшети менше за розміром, ніж Pixel Slate. Випустити їх планувалося після 2019 року, але невдалі тести змусили Google закрити проект.

Тепер компанія сфокусується на ноутбуках Pixelbook. Ними в тому числі займеться частина співробітників, які створювали планшети. Іншу частину команди переведуть в інші підрозділи Google.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu