Криптовалюти, Новини

Співзасновник Facebook попередив про ризики криптовалюти Libra

22 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Один із засновників соціальної мережі Facebook Кріс Хьюз вважає, що з появою криптовалюти Libra контроль над кредитно-грошовою політикою перейде від державних центробанків до приватних компаній. Про це він написав у статті для газети Financial Times.

На думку Хьюза, ліквідна, стабільна валюта буде привабливою для багатьох країн з ринками, що розвиваються. Однак вони можуть почати користуватися криптовалютою Facebook настільки активно, що завадять національним регуляторам контролювати обсяг грошової маси.

«Те, що прихильники Libra називають “децентралізацією”, насправді є переходом влади від центральних банків країн, що розвиваються до транснаціональних корпорацій, Федеральному резерву США і Європейського центрального банку», – вважає співзасновник Facebook.

Він попереджає, що Libra може зробити центральні банки однаково безсилими перед обличчям рецесії.

Крім того, він звертає увагу на те, що Libra стане так званою stablecoin (криптовалюта, вартість якої прив’язана до валютного кошика або інших активів). Користується людина Facebook чи ні, він зможе зробити внесок в місцевій валюті і отримати готівку в будь-який час, пояснює Хьюз.

Facebook анонсувала запуск власної криптовалюти 18 червня. Розвивати проект будуть такі компанії, як Mastercard, Visa, Spotify, PayPal, eBay, Uber та інші.

Також Facebook створила дочірню компанію Calibra, на базі якої буде створено цифровий гаманець, який дозволить розплачуватися за онлайн-покупки за допомогою Libra.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu