Соціальні медіа

Instagram вперше додав рекламу на сторінку рекомендацій

27 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На сторінці з рекомендаціями в Instagram вперше з’являться рекламні публікації. Про це йдеться в блозі компанії.

Реклама з’явиться у користувачів в рекомендаціях поступово протягом найближчих місяців.

При цьому Instagram буде показувати рекламні публікації тільки тим користувачам, які натиснули на пост в рекомендаціях і почали скролл стрічку зі схожими зображеннями або відео.

Рекомендації з’явилися в Instagram в 2012 році. Щоб переглянути їх, потрібно натиснути на лупу на нижній панелі програми. Вони формуються індивідуально для кожного користувача в залежності від його підписок, лайків та публікацій, які він дивиться.

За даними Instagram, сторінку з рекомендаціями щомісяця переглядають понад 50% користувачів. У рекомендаціях є тематичні хештеги, які теж підбираються індивідуально. У деяких користувачів в рекомендаціях недавно з’явилися Stories.

Зараз реклама в Instagram є в персональній стрічці користувача і в історіях. З рекламих оголошень можна переходити на сайти брендів. Нещодавно Instagram запустив покупки прямо в додатку.

За оцінкою Bloomberg, в 2018 році Instagram коштував більше $100 млрд, тобто в 100 разів більше тієї суми, за яку його в 2012 році купив Facebook.

Виручка від реклами всієї компанії Facebook за підсумками 2018 року зросла на 38% – до $55 млрд. За оцінкою eMarketer, $9 млрд з цієї суми приніс Instagram – удвічі більше, ніж роком раніше.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu