Країна, Новини

«Уніт» звинуватив керівництво «Укрзалізниця» в тиску

27 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія “Уніт”, яка працює над електронною системою “Укрзалізниці” для продажу квитків, звинуватила керівництво держпідприємства в тиску.

Про це повідомляє AIN.ua з посиланням на представників компанії “Уніт”.

В «Уніт» заявляють, що посадові особи «Укрзалізниці» намагаються передати управління сервісом приватній компанії. Про це представники розробника повідомили AIN.UA.

У листі до керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова представники «Уніт» повідомили, що «організована злочинна група посадових осіб АТ «Укрзалізниця» в змові з приватною компанією «вживає заходів», щоб вивести з-під контролю держпідприємства електронну систему для подальшої передачі її в управління приватної компанії.

Розробник стверджує, що для досягнення цієї мети посадові особи філії “ГІОЦ” штучно створюють перебої у роботі сервісу.

За словами представників компанії, “надалі система може бути примусово зупинена цими особами”, щоб звинуватити у цьому “Уніт”.

“Такі деструктивні дії, які можуть призвести до повної зупинки системи, підривають роботу стратегічного для України підприємства”, – підкреслює розробник.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu