Новини, Соціальні медіа

Відновити зламаний акаунт в Instagram стане простіше

26 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Instagram тестує новий спосіб відновлення доступу до акаунтів. Як пише Engadget , користувачам не доведеться звертатися в службу підтримки соцмережі.

Instagram буде просити користувачів додати більше інформації про себе в додатку. Зроблять це для запобігання та швидкого відновлення облікових записів в разі їх крадіжки.

Соціальна мережа Instagram оголосила, що тестує нові способи відновлення облікових записів в додатку. Щоб простіше контролювати випадки крадіжки акаунтів, в компанії розробляють нові методи безпеки.

Нові зміни спрямовані на те, щоб допомогти користувачам відновити доступ до своїх зламаним акаунтів. В майбутньому оновленні Instagram запропонує нові інструменти відновлення, який будуть вбудовані прямо в додаток.

Новий метод відновлення доступу до Instagram профілю, буде працювати в разі якщо хакери змінять ім’я користувача та контактну інформацію, пов’язану з обліковим записом. Також функція буде працювати і в випадках, якщо користувачі заблокували свій профіль випадково.

Тепер Instagram вводить мораторій на використання нових (змінених) контактних даних для відновлення доступу – протягом деякого часу актуальними будуть старі дані. На думку розробників, така “заморозка” захистить користувачів від зловмисників.

Instagram робить відновлення аккаунта безпечніше

Відновити зламаний акаунт в Instagram стане простіше - social-media, news

У Instagram кажуть, що для відновлення облікового запису, новий метод попросить ввести додаткові дані. Йдеться про додаванні вашого телефонного номера або адреси електронної пошти. Після підтвердження цих даних процес буде аналогічний двофакторної аутентифікації.

Instagram відправить вам шестизначний код аутентифікації на зареєстровану адресу електронної пошти або номер телефону. Він дозволить здійснити відновлення аккаунта.

Цей новий метод має кілька переваг, одне з яких полягає в тому, що він значно полегшить весь процес. Це також зробить його більш швидким і автоматизованим. Тобто вам не потрібно буде звертатися в службу підтримки.

Нова функція безпеки Instagram буде випущена в найближчі кілька тижнів. Спрощене відновлення зламаних акаунтів буде доступно на iOS, Android та інших платформах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu