Новини, Технології

Вчені розробили систему відстеження продуктивності співробітників за допомогою розумних браслетів

01 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Вчений з Дартмутського коледжу США запропонували використовувати розумні браслети, смартфони і bluetooth-маячки для відстеження та оцінки продуктивності працівників. Про це йдеться в повідомленні на сайті коледжу.

Вчені назвали свою розробку мобільною сенсорною системою. Вони протягом року тестували її на 750 працівників в США і з’ясували, що система в 80% правильно визначає високо- і низько- продуктивних працівників.

У систему входить смартфон, розумний браслет і bluetooth-маячки. Смартфон відстежує фізичну активність, місце розташування, частоту використання телефону і інтенсивність навколишнього освітлення. Розумний браслет – роботу серця, сон, стрес, вагу співробітника і споживання калорій. Маячок засікає, скільки часу людина проводить на роботі і як часто відходить від столу.

Отриману інформацію аналізують хмарні алгоритми машинного навчання, щоб скласти рейтинг продуктивності працівників.

Тести технології показали, що висока продуктивність зазвичай спостерігається у тих працівників, які рідше заглядають в смартфон, довше перебувають в глибокій фазі сну і частіше займаються спортом.

Вчені заявили, що основне завдання їх розробки в тому, щоб дати самим робітникам більше інформації про їх фізичний та емоційний стан і поведінкові звички.

Однак, як підкреслює TechCrunch, компанії можуть почати зловживати системою, щоб постійно стежити за співробітниками.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu