Бізнес, Новини

Microsoft закрив магазин електронних книг – бібліотеки користувачів скоро зникнуть

01 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

2 квітня 2019 року компанія Microsoft зупинила продажі електронних книг, а з 1 липня почне видаляти всі куплені книги з бібліотек користувачів, пише Wired.

Покупцям електронних книг відшкодують витрачені суми, а також переведуть на їх рахунок додаткові $25, якщо вони робили замітки всередині книг і писали анотації. Microsoft почав продавати електронні книги в 2017 році, а в квітні 2019 анонсував, що назавжди закриє цей напрямок.

Microsoft закрив магазин електронних книг - бібліотеки користувачів скоро зникнуть - news, businessMicrosoft закрив магазин електронних книг - бібліотеки користувачів скоро зникнуть - news, business

Станом на 2 квітня магазин призупинив всі продажі книг, а починаючи з цього тижня, він видаляє всі придбані книги з бібліотек тих, хто їх купив.

Коли Microsoft відшкодує всі покупки користувачів, тоді сервіс закриється повністю. Це станеться не раніше линпя 2019.

«Ваші фільми на Itunes, ваші книги на Kindle – насправді зовсім не ваші, ви ними не володієте, – заявляють журналісти Wired. – Ви просто купили ліцензію, яка дає вам право на доступ до них, і його можуть забрати в будь-який час».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu