Новини, Соціальні медіа

Google почав тестувати соцмережу Shoelace для пошуку компаньйонів

14 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

«Гугл» представила гіперлокальну соцмережу Shoelace, яка дозволяє знаходити людей, що живуть поблизу, для спільного походу в кіно, на концерт чи інші заходи.

Як зазначається на сайті соцмережі, додаток поки доступний тільки деяким користувачам Android та iOS в Нью-Йорку. При цьому, щоб завантажити програму, необхідно попередньо отримати запрошення, яке «Гугл» розсилає персонально.

Алгоритм роботи соцмережі наступний: користувач після реєстрації перераховує свої інтереси, тим самим дозволяючи додатку рекомендувати йому певні місцеві заходи. Крім цього, будь-який охочий може створити власну подію.

У Shoelace можна створити свою зустріч або розповісти про намір відвідати будь-яке публічний захід і запросити туди друзів або незнайомих користувачів. Соцмережа також буде підбирати події, грунтуючись на перевагах людини, пише The Next Web.

Google вже пробував розвивати сервіс з аналогічною концепцією: в 2011 році компанія запускала Schemer, на який дуже схожа Shoelace. Однак в 2014 році проект припинив своє існування.

Відзначимо, що запуск нової соціальної мережі стався через кілька місяців після того, як в компанії офіційно закрили проект Google+. Схоже, що в Google вирішили не намагатися конкурувати з Facebook, а зосередитися на більш вузькоспрямованих проектах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu