Новини, Транспорт

Volkswagen вкладе $2,6 млрд в спільну з Ford розробку безпілотних автомобілів

14 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Німецький концерн Volkswagen інвестує $2,6 млрд в стартап Argo AI, який займається технологіями безпілотного водіння. Основним акціонером стартапу є Ford. Про це повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Вартість стартапу з урахуванням минулих інвестицій складе близько $7 млрд. Argo AI буде займатися розробкою безпілотних технологій і для VW, і для Ford. Компанії планують представити власні безпілотні автомобілі до 2021 року.

Спільна робота компаній може прискорити темпи розробки інновацій автовиробниками.

Інші великі автовиробники також об’єднують зусилля для виробництва безпілотних автомобілів. Так, GM Cruise, підрозділ General Motors, розробляє технологію безпілотного водіння спільно з Honda Motor Co., яка погодилася інвестувати в компанію $2,75 млрд.

Партнерство в розробці безпілотних автомобілів допомагає автовиробникам знизити фінансове навантаження і прискорити розвиток таких технологій. Аналогічна угода є у BMW і Daimler.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu