Новини

Bolt об’єднався з іншими гравцями ринку перевезень заради створення нового законодавства, що регулює ринок таксі.

12 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

11 липня 2019 року, відомий сервіс по виклику автомобілів Bolt разом з іншими учасниками ринку презентував в Американській Торговельній Палаті концепцію нового законодавчого регулювання ринку таксі, а також підписав відповідний меморандум стосовно об’єднання зусиль у її впровадженні. Концепцію було підготовлено спільно учасниками ринку та експертами. Про це “Українському спектру” розповіли в прес-службі компанії Bolt.

За статистикою, річний обсяг ринку перевезень в Україні складає 40 млрд гривень, в той час як велика частина перевізників знаходиться в тіні. Таким чином, бюджет України недоотримує значну кількість коштів.

Метою створення нового законодавчого регулювання стала необхідність вивести з тіні ринок перевезень, змінити застаріле законодавство і впровадити зручний та загальнодоступний механізм для водіїв, який дозволятиме швидко та зручно оформити дозвіл для здійснення перевезень.

“Ми раді, що стали співавторами концепції нового регулювання. Це стало ще одним кроком до реалізації нашої мети – створення найкращих умов для водіїв та пасажирів. Результатом нашої спільної роботи стане нове законодавство, яке суттєво спрощує роботу всіх учасників ринку пасажирських перевезень, унеможливлює роботу “в тіні” та дає можливість ефективного контролю з боку держави.

Новий закон пропонує скасувати ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та на замовлення, відмінити необхідність обов’язкової реєстрації водіїв як ФОП та потребу мати сертифікований таксометр, а також потребу подавати додаткову звітність. Натомість водіям пропонується оформити дозвіл автомобільного індивідуального перевізника, який можна придбати на будь-який період, навіть на місяць. Оплата за дозвіл і є сплатою податків, крім неї ніяких додаткових зборів стягуватися не буде. Обов’язковим є також страхування життя та здоров’я пасажирів.

Запропонована модель відповідає інтересам водіїв, які отримують прості і зрозумілі правила доступу і діяльності на ринку, а ми зі свого боку надаватимемо їм усіляку підтримку з тим, щоб забезпечити повне і безумовне виконання нових правил. Також вона відповідає інтересам держави, оскільки забезпечить додаткові надходження до бюджету. І, нарешті, така модель в інтересах пасажирів, оскільки нова модель створить чесну конкуренцію на ринку, що призведе до зростання якості послуг”, ― коментує підписання меморандуму регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu