Spectr вподобав, Історії

Я припинив називати себе підприємцем і ви повинні зробити те ж саме

17 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Блогер Джейсон Вейланд в своїй колонці на Medium розповів про три важливі якості підприємця і пояснив, чому не варто називати себе «підприємцем».

Ви вказуєте в розділі «робота» в соціальних мережах посаду «підприємець»? Коли люди запитують, ким ви працюєте, ви говорите, що ви підприємець? А чи дійсно ви ним є?

Я всім казав, що займаюся підприємництвом. Я завжди хотів свій бізнес. Я навіть відкривав декілька компаній, але вони завжди провалювалися. Я любив розповідати людям, що керую бізнесом. Мені подобалося вказувати статус «підприємець» в Facebook.
Але чи мав я право називати себе підприємцем? Відповідно до словника Merriam-Webster, підприємець – це: «Людина, яка організовує, керує і враховує всі ризики для підприємства або бізнесу».

Виглядає просто, правда? Якщо слідувати цьому визначенню, я міг пару разів назвати себе підприємцем. Я відкрив чотири компанії. Я організовував їх, керував ними і враховував всі ризики. Але невже тільки три цих характеристики визначають підприємця?

Хто такий підприємець?

Хуан Хосе де ля Торре в своїй статті «Who Is An Entrepreneur?» Виділив три якості справжнього підприємця:

Підприємець – людина, яка щось починає. Всім подобається планувати і відкривати підприємство. Якби це було єдиним обов’язком підприємця, ним би міг бути кожен.

Підприємець – двигун. Хто організовує процеси в компанії? Хто сидить біля керма організації? Тут багато хто і відступає, тому що весела частина закінчується і починається важка робота.

Підприємець несе відповідальність. У кого найвищі ставки в компанії? Хто найбільше втратить у разі невдачі? Підприємець завжди несе відповідальність.

Причина провалу багатьох стартапів полягає в тому, що підприємцям подобається гламур своєї роботи, але вони не хочуть нести відповідальність, бруднити руки і дійсно займатися бізнесом.

А ви підприємець?

Ви берете на себе відповідальність за успіх компанії? Чи ви просто хочете постити в інстаграм фотографії з хештегом #entrepreneurlife? Чи готові ви бути початком і двигуном всього?

Я трохи змінив своє ставлення до управління бізнесом і перестав називати себе підприємцем. Поки я перебуваю на початковій стадії: я взяв на себе ризик, але не вирішив, яким шляхом буду йти, щоб домогтися успіху. Я не вдаю, що знаю все; я вчуся з кожним кроком.

Одного разу, коли мій бізнес буде процвітати, я з гордістю скажу, що я підприємець. А до тих пір я буду працювати, не покладаючи рук, виконувати свої обов’язки і шукати свій шлях.

Якщо ви, як і я, все ще намагаєтеся знайти свій шлях, у мене є кілька слів для вас:

Багато людей переживають ті ж труднощі, що і ви. Продовжуйте працювати і бруднити руки. Робіть все, що завгодно, щоб досягти своєї мети. Заслужіть звання підприємця.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu