Новини, Соціальні медіа

Twitter переведе користувачів на новий дизайн сайту

17 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Нове оновлення для Twitter пошириться на всі регіони світу в найближчі кілька днів.

Соціальна мережа Twitter примусово переведе користувачів на новий дизайн сайту, повідомляє Mashable.

Оновлення поширюється поетапно у всіх регіонах світу і в найближчі кілька днів всі користувачі соцмережі будуть переведені на новий інтерфейс без можливості повернутися до старого дизайну.

Twitter почав тестувати редизайн ще у вересні 2018 року, а в січні 2019 роки зробив новий інтерфейс доступним для обмеженого числа користувачів . При цьому зберігалася можливість перемикатися між новою і старою версією сайту.

Twitter переведе користувачів на новий дизайн сайту - social-media, news

У компанії відзначають, що з новим дизайном сайт виглядає і відчувається практично в точності так само, як мобільний додаток, що має принести тільки позитивний досвід. Крім того, розробники внесли кілька візуальних і функціональних змін в інтерфейс, щоб вони могли проводити час в соцмережі продуктивніше.

Twitter переведе користувачів на новий дизайн сайту - social-media, news

Мабуть, найбільшою візуальною зміною став рядок пошуку в лівій частині екрану, де тепер розташовуються закладки, профіль користувача і нова вкладка “Цікаве” з рекомендаціями та персоналізованими трендами. Розділ з особистими повідомленнями також отримали окрему вкладку. Ще одна зміна – кнопка перемикання між хронологічної та алгоритмічної стрічками.

Крім того, розробники додали можливість швидко перемикатися між декількома обліковими записами без необхідності виходу. Також з’явилося більше можливостей персоналізації інтерфейсу – нові теми, шрифти і два варіанти нічного режиму.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu