Гаджети

Корисні функцій смартфонів Huawei, про які ви не знали.

26 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Деякі функції смартфонів не використовують просто тому, що про їхнє існування нікому не відомо. Давайте розбираємося в секретних «фішках» смартфонів Huawei

1. GPU Turbo

Huawei представила технологію GPU Turbo в 2018 році. Вона покращує якість ігрового процесу в смартфонах, збільшуючи продуктивність графічних чіпів до 60% і скорочуючи енергоспоживання на 30%.

Як використовувати: запускається автоматично під час складних ігор.

2. Розумний помічник HiVision

HiVision завдяки вбудованим технологіям штучного інтелекту розпізнає різні об’єкти, наприклад, пам’ятки, картини, товари і навіть різні страви, визначаючи їх калорійність. Функція доступна в смартфонах з інтерфейсом EMUI 9.0.

Як використовувати: провести знизу вгору на заблокованому екрані і натиснути значок HiVision.

3. Режим захисту зору

Читання книг на екрані телефону може негативно позначитися на нашому зорі за рахунок синього світла, який випромінюється з екрану смартфона. У EMUI є можливість знизити його згубний вплив на очі за допомогою режиму захисту зору – він фільтрує синій колір і відображає текст в теплих тонах.

Як використовувати: перейти в настройки екрану і включити режим «Захист зору» (або «Режим читання»).

4. Кілька вікон

У смартфонах Huawei є можливість використовувати кілька додатків одночасно за допомогою багатовіконного режиму. Він дозволяє розділити екран на дві частини – наприклад, можна дивитися відео і листуватися в месенджерах, не перемикаючись з однієї програми на іншу.

Як використовувати: при перегляді запущених додатків в режимі «Перемикання додатків» натиснути на потрібному додатку на значок «два вікна». Після цього цей додаток відкриється у верхній частині екрану, а в нижній частині можна буде вибрати другий додаток для запуску.

5. Простий режим

Використання сучасного смартфона може здатися складним для людей старшого покоління. Щоб вирішити це завдання, Huawei передбачила функцію «Простий режим», який спрощує інтерфейс.

Як використовувати: активувати в настройках системи, вибравши «Простий режим».

6. Цифровий баланс

Функція «Цифровий баланс» потрібна для того, щоб контролювати час, витрачений на взаємодію зі смартфоном. Вона дозволяє відстежувати час роботи екрану, частоту запуску додатків, а також може обмежити час їх використання.

Як використовувати: в меню налаштувань перейти в розділ «Цифровий баланс» і вибрати потрібні параметри.

7. Безпечний другий вхід в систему

Смартфони Huawei дозволяють створювати кілька акаунтів для входу в систему за аналогією з комп’ютерами. Кожен з них можна налаштувати під себе, заповнити потрібними додатками, створити окремий пароль для входу. Це дозволяє використовувати смартфон декількома користувачами незалежно один від одного.

Як використовувати: перейти в меню налаштувань у вкладку «Користувачі та акаунти» і додати другу обліковий запис.

8. «Додаток-клон»

У смартфонах Huawei з EMUI 9 можна використовувати кілька акаунтів в месенджерах WhatsApp / Facebook / Messenger / WeChat одночасно.

Як використовувати: створити «Додаток-клон» в настройках додатків, після чого на екрані телефону з’явиться другий значок. Він дозволить використовувати кілька акаунтів одночасно.

9. Оптимізація заряду батареї

У смартфонах компанії можна вибрати кілька режимів використання батареї в настройках:

Нормальний. Налаштування за замовчуванням, яка не обмежує процесор або фонову активність.
Продуктивний режим. Максимально збільшує потенціал продуктивності, зменшуючи термін використання батареї.
Економія енергії. Використовується для збільшення часу автономної роботи, обмежуючи фонову активність додатків, таку як push-повідомлення.
Ультра-енергозберігаючий режим. Якщо часу роботи батареї залишилося зовсім небагато, при активації режиму можна майже вдвічі збільшити термін роботи за рахунок роботи тільки базових додатків для дзвінків і СМС.

10. «Швидка зйомка»

У EMUI передбачена можливість включити камеру за одну секунду.

Як використовувати: два рази натиснути на кнопку зменшення гучності.

11. Більше можливостей для скріншотів

У EMUI 9.0 реалізована можливість управління смартфоном за допомогою жестів. Так можна зробити скріншот або зняти відео з екрану.

Як використовувати: двічі торкнутися екрана кісточкою пальця. Також можна накреслити кісточкою фігуру, щоб зробити знімок частині екрана, або накреслити букву «S» для зйомки довгого скриншота. Для запису відео з екрану потрібно двічі торкнутися кісточками двох пальців.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu