Історії, Маркетинг, Поради

Чотири тренда в технологіях, які допоможуть наростити продажі.

26 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Ринок заполонили нові інструменти продажів, серед яких не завжди легко виділити дійсно корисні програми. Старший бізнес-консультант Microsoft Рашан Діксон назвав чотири тренда в технологіях, які допоможуть наростити продажі в наступному році.

1. Актуальність важливіше різноманіття

Часто розробники технологій для продажу включають в свої продукти безліч функцій, хоча більша їх частина потрібна лише окремим компаніям. Магазини зазвичай не потребують рішень з нескінченними можливостями і індивідуальним налаштуванням, продуманої до найдрібніших деталей.

Навіть мереж, що активно розвиваються немає необхідності в придбанні надмірно складних технологій. Кращі результати забезпечують практичні інструменти, які вписуються в бюджет і відповідають запитам магазинів. Як приклад тут можна навести сервіс Regie – він автоматизує рутинні процеси і дозволяє приділяти більше уваги клієнтам.

2. Навіть найменша операція вимагає CRM

Як правило, CRM-рішення орієнтовані в першу чергу на великий бізнес, а й у невеликих компаній є потреба в них – вести облік клієнтів зручніше в спеціальних програмах, а не в електронних таблицях.

При цьому зовсім не обов’язково витрачати великі гроші на комплексну CRM: краще знайти недороге рішення з мінімальним функціоналом. Таким можна назвати HubSpot CRM – це безкоштовний сервіс, який пропонує стартапам і малому бізнесу все необхідне для управління клієнтською базою.

3. Дані – це добре, але налагоджена комунікація краще

У 2019 кожна компанія збирає дані, але багато хто не може ефективно їх використовувати. Причина цього полягає в погано збудованій комунікації між відділами маркетингу і продажів, які не встигають своєчасно обмінюватися інформацією. Такі інструменти, як Prezi, здатні допомогти їм налагодити контакт і поліпшити результати один одного.

4. Роботи, які вміють говорити та штучний інтелект для збільшення продажів

Штучний інтелект проник в усі сегменти бізнесу, включаючи продажі. Чат-боти стали ідеальними продавцями: вони ніколи не втомлюються, завжди надають достовірну інформацію і м’яко направляють клієнтів від вивчення товару до його покупки.

Зокрема, таких цифрових помічників для рітейлу розробляє компанія Intercom. Відвідувачі інтернет-магазину можуть розмовляти з ботами під час вибору товарів – ті відповідають, орієнтуючись на поведінку людини на сайті. В епоху, коли споживачі звикли робити замовлення в будь-який час дня і ночі, постійно онлайн асистенти сильно впливають на успіх продажів.

Резюмуючи, можна виділити одну глобальну тенденцію – потреба в оперативній комунікації між покупцем і продавцем. Люди хочуть обговорювати важливі для них теми, і неважливо де: в діалозі з чат-ботом або під постом компанії в блозі. Найкращих результатів у цьому і наступних роках доб’ється той бізнес, який сфокусується на спілкуванні з клієнтами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu