Новини, Соціальні медіа

Як домогтися успіху на YouTube? Діти роблять відео на YouTube в три рази популярнішим

28 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Дослідження Pew Research Center (PRC) показало, що YouTube-відео з дітьми до 13 років набирають в три рази більше переглядів, ніж без них. Про це пише The Verge.

Дослідження проводили в перший тиждень 2019 року, охопивши канали з більш ніж 250 000 передплатниками. Таких нарахували 43 770. За сім днів спостережень 56% опублікували хоча б одне відео. При цьому, лише 17% каналів були англійською мовою.

Сукупно найбільші канали отримали 14 млрд переглядів. Середня тривалість ролика – 12 хвилин. За перший тиждень відео збирають, в середньому, 58 358 переглядів.

Активність розподілена нерівномірно. Всього 10% згенерували 70% всього контенту. Точно так же 10% найпопулярніших каналів отримали 79% всіх переглядів. Ці висновки сходяться з дослідженням від пошуковика Pex, про який AIN.UA розповідав раніше.

При чому тут діти
Один з головних висновків дослідження Pew Research Center – популярність дитячого контенту (аудиторія до 13 років).

Канали, що публікують відео для дітей або відео за участю дітей отримують більше охоплення. Їхня медіанна кількість переглядів – 70 909. Якщо в ролику немає дітей, медіанне значення падає до 13 748 переглядів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu